Czy jesteście ciekawi co dzisiaj robiliśmy w Warszawie? Nie wiemy od czego zacząć😀.Widok z XXX piętra Pałacu Kultury i Nauki? Piękny! Ale wystawa pająków MEGA! Nie dość, że widzieliśmy piękne tarantule, to pan Franek dał nam potrzymać na rękach Baśkę – prawdziwego pająka😱. Wrażenie? NIESAMOWITE!!!Potem przyszedł czas na chwilę powagi i zadumy. Autentyczny fragment muru Getta Warszawskiego i historię II Wojny Światowej przybliżyła pani Joanna. Kolejny przystanek? Biblioteka Uniwersytecka. Niektórzy już dziś stwierdzili, że będą tu studiować😃.Byliście kiedyś w Muzeum Neonów? WOW! Świetna zabawa i trochę historii. I tu niektórzy musieli już trochę odpocząć😜😃. Ale regeneracja pozwoliła na zwiedzanie Łazienek Królewskich. Spacer, znowu trochę historii i zabawa w naśladowanie posągów😁😆. Było wesoło😁.I dzisiejszy hit – Cosmos Muzeum! Tu oszaleliśmy ze szczęścia. Fun, fun i jeszcze raz fun😁, Sprawdziliśmy co wyjdzie ze skrzyżowania pani dyrektor z panią Stabińską. Odchudziliśmy nasze opiekunkj 😁😆😂 i sprawiliśmy, że pani dyrektor stała się niewidzialna.