20 października, już po raz szesnasty, w Naszej Szkole zorganizowano Gminne Biegi Przełajowe. Z pewnością nie raz słyszeliście o tym wydarzeniu sportowym, gdyż jest on najdłużej organizowaną tego typu imprezą w powiecie suwalskim.

Zacięta rywalizacja toczyła się pomiędzy zawodnikami z pięciu szkół, w sześciu kategoriach, z podziałem na chłopców i dziewczęta. Teren otuliny Wigierskiego Parku Narodowego nie rozpieszczał nikogo. Mimo to uczestnicy spisali się znakomicie💪. Co to były za emocje! Po trudnych zmaganiach wszystkim sportowcom zapewniono posiłek i napoje.

🏆A oto zwycięzcy🏆:

Dziewczęta klasa III

I miejsce Maja Osewska – Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Płocicznie-Tartak

II miejsce Anna Kondratowicz – Szkoła Podstawowa w Poddubówku

III miejsce Laura Przemielewska – Szkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Przebrodzie

Chłopcy klasa III

I miejsce Kacper Kamiński – Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Nowej Wsi

II miejsce Adrian Nowikowski – Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Nowej Wsi

III miejsce Dawid Białaszewski – Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Płocicznie-Tartak

Dziewczęta klasa IV

I miejsce Matylda Jędrzejewska – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starym Folwarku

II miejsce Zuzanna Kisłowska – Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Nowej Wsi

III miejsce Julia Gutkowska – Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Płocicznie-Tartak

Chłopcy klasa IV

I miejsce Kacper Rybakiewicz – Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Płocicznie-Tartak

II miejsce Tomasz Jurewicz – Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Płocicznie-Tartak

III miejsce Kacper Boguszewski – Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Nowej Wsi

Dziewczęta klasa V

I miejsce Martyna Stankiewicz – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starym Folwarku

II miejsce Natalia Kamińska – Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Nowej Wsi

III miejsce Amelia Krzywicka – Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Płocicznie-Tartak

Chłopcy klasa V

I miejsce Kacper Truszkowski – Szkoła Podstawowa w Poddubówku

II miejsce Jan Butkiewicz – Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Nowej Wsi

III miejsce Dawid Maciejewski – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starym Folwarku

Dziewczęta klasa VI

I miejsce Aleksandra Ołdakowska – Szkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Przebrodzie

II miejsce Natalia Płaczek– Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Płocicznie-Tartak

III miejsce Julita Sender – Szkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Przebrodzie

Chłopcy klasa VI

I miejsce Mateusz Karwowski – Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Nowej Wsi

II miejsce Gabriel Słomiński – Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Płocicznie-Tartak

III miejsce Kacper Gwiazdowski – Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Nowej Wsi

Dziewczęta klasa VII

I miejsce Karolina Biłda – Szkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Przebrodzie

II miejsce Magdalena Malinowska – Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Płocicznie-Tartak

III miejsce Hanna Butkiewicz – Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Nowej Wsi

Chłopcy klasa VII

I miejsce Grzegorz Kozłowski – Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Nowej Wsi

II miejsce Krzysztof Żukowski – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starym Folwarku

III miejsce Kacper Staszkiewicz – Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Nowej Wsi

Dziewczęta klasa VIII

I miejsce Aleksandra Wierzbicka – Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Płocicznie-Tartak

II miejsce Aleksandra Trzcianowska – Szkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Przebrodzie

III miejsce Anna Malinowska – Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Nowej Wsi

Chłopcy klasa VIII

I miejsce Filip Michałowski – Szkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Przebrodzie

II miejsce Michał Dźwilewski – Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Płocicznie-Tartak

III miejsce Marcin Hołubowicz – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starym Folwarku

Wyniki klasyfikacji generalnej🏆:

I miejsce – Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Płocicznie-Tartak

II miejsce – Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Nowej Wsi

III miejsce – Szkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Przebrodzie

IV miejsce – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starym Folwarku

V miejsce – Szkoła Podstawowa w Poddubówku

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów sportowych!🥇