Trzeci i ostatni dzień wycieczki do Warszawy współfinansowanej w ramach przedsięwzięcia „Poznaj Polskę” za nami. Dzień rozpoczęliśmy od gromkiego „Sto Lat” zaśpiewanego panu Damianowi w dniu urodzin😊. Potem z czekała nas wizyta na Warszawskich Powązkach. Zobaczyliśmy groby znanych ludzi i zapaliliśmy na nich znicze. Była chwila zadumy i zamyślenia. Kolejny punkt programu to Muzeum Narodowe i Muzeum Wojska Polskiego. Tyle eksponatów! Zrobiło to na nas wrażenie! Nie mogliśmy ominąć też zmiany warty pod Grobem Nieznanego Żołnierza. I na koniec w pięknej słonecznej pogodzie zwiedziliśmy Wilanów. Tu najlepszą zabawą była ręcznie napędzana karuzela😀. Czy nasi uczniowie byli zadowolenie z wycieczki? Zdecydowanie TAK!!!Zdradzimy ułamek tajemnicy. Jak wszystko ułoży się po naszej myśli, już w czerwcu wrócimy znowu do Warszawy! Kto chętny?😀