W środę po południu odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka pt. „ Babciu, Dziadku ja po prostu mam talent”. Sala gimnastyczna została z tej okazji pięknie ozdobiona. W tej kolorowej scenerii dzieci z przedszkola i klas 0-III złożyły życzenia swoim ukochanym Babciom i Dziadkom, którzy bardzo przybyli licznie do naszej szkoły . Dzieci do życzeń dołączyły piękne wiersze, piosenki i tańce , przygotowane z pomocą swoich wychowawców. Były też koncerty młodych muzyków. Wszystkie występy były długo i głośno oklaskiwane, więc chyba przypadło widzom do gustu. O słodkie upominki dla seniorów zadbali młodsi i starsi uczniowie. Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tej uroczystości bardzo serdecznie dziękujemy i życzymy mnóstwo miłych wspomnień!