Dinozaury to stworzenia, które od dawna niezwykle fascynują szczególnie najmłodszych. Nie tylko zaskakują swoim wyglądem i wielkością, ale też kryją wiele tajemnic. W Punkcie Przedszkolnym mówiliśmy cały tydzień o dinozaurach zorganizowaliśmy zajęcia, które wprowadziły dzieci w prehistoryczny świat i przybliżyły im ich życie.  Przedszkolaki dowiedziały się m.in. jak wyglądały, czym się żywiły oraz w jaki sposób prawdopodobnie wyginęły. Podczas zajęć dzieci chętnie porównywały wygląd dinozaurów, określały ich wielkość, segregowały je według określonej cechy. Nie zabrakło również ciekawych zabawach ruchowych oraz plastycznych związanych z tematyką zajęć. Miniony czas upłynął w miłej i odkrywczej atmosferze.