14 października 2020 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Najpierw obejrzeliśmy część artystyczną, którą przygotowały klasy II i III wraz z wychowawczyniami. Na początek uczniowie recytowali wiersze i śpiewali piosenki nauczycielom i pracownikom szkoły .W drugiej części odbył się minikabaret szkolny oraz pokaz taneczny. Następnie uczniowie zaprezentowali portrety nauczycieli, które zostały namalowane przez młodzież naszej szkoły.
W części oficjalnej pani dyrektor złożyła wszystkim swoim pracownikom życzenia. Popłynęło również wiele ciepłych i miłych słów w kierunku naszych nauczycieli od przedstawicielki Rady Rodziców, która wyraziła wdzięczność za codzienny trud pracy, poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.
Na zakończenie uczniowie podziękowali piosenką wszystkim pracownikom szkoły oraz wręczyli drobne upominki. Dopisywał nam dobry humor. To był bardzo miły dzień!