Piękną uroczystość z Okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowały dla swoich nauczycieli i pracowników szkoły, Maluchy z Punktu Przedszkolnego, Oddziałów Przedszkolnych w Płocicznie-Tartak i Poddubówku oraz uczniowie klas I-III. Były fantastyczne występy, piosenki, wiersze i ciepłe życzenia. Uścisków dla swoich nauczycieli nie szczędzili też pozostali uczniowie. Oprócz szkolnych uroczystości odbyły się również te bardziej oficjalne, organizowane przez Podlaskiego Kuratora Oświaty, który czterem naszym pracownikom przyznał swoje nagrody: Pani Dyrektor Katarzynie Gałaszewskiej, Elżbiecie Butkiewicz, Michałowi Ratomskiemu – medale Komisji Edukacji Narodowej natomiast Damianowi Sołtysiukowi – nagrodę Podlaskiego Kuratora Oświaty. Kolejną wyjątkową uroczystością, było wspólne spotkanie wszystkich pracowników szkół z terenu Gminy Suwałki, na którym swoje nagrody wręczył Wójt Gminy Zbigniew Mackiewicz oraz Dyrektorzy Szkół. Jak co roku nie zapomnieliśmy o naszym wspaniałym koledze Romanie Liku, którego “odwiedziliśmy” z bukietem kwiatów, zniczami i wspomnieniami wspólnie spędzonych chwil.