13 grudnia w ramach zajęć z techniki młodzież piekła rogaliki z jabłkami. Jakże w całej szkole pachniało! A jakie pyszne były!

Żółty Talerz” to wspólny program wsparcia systemu żywienia dzieci w Polsce uruchomiony przez Kulczyk Foundation jako sojusz z pięcioma polskimi organizacjami pomocowymi: Caritas, TPD, PCK, Bankami Żywności oraz SOS Wioskami Dziecięcymi.

     Program “Żółty Talerz” ma przynieść konkretne efekty: zwiększyć liczbę żywionych dzieci, poprawić jakość i intensywność żywienia, aktywizować lokalne społeczności wokół problemu żywienia dzieci i zapewnić wiedzę pomocną w prawidłowym żywieniu najmłodszych. “Żółty Talerz” to łącznie 4 mln zł na żywienie dzieci w Polsce, co ma zaowocować ponad 1 milionem wydanych posiłków.

     Partnerem Programu na terenie województwa podlaskiego jest Bank Żywności Suwałki – Białystok.

Cieszymy się, że my też korzystamy z programu “Żółty Talerz”!