wszystkie klasy zorganizowały wigilie klasowe.Niektóre klasy zatroszczyły się o prawdziwy świąteczny nastrój, można było zobaczyć choinki, prezenty, a nawet spróbować pierogów. Pomieszczenia klasowe zamieniły się w przytulne jadalnie przyozdobione świeczkami, serwetkami i stołami uginającym się od jedzenia. Uczniowie podzielili się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia. Ten wyjątkowy czas to także moment, żeby wspólnie zaśpiewać kolędy, a także pobyć z wspólnie z nauczycielami i poznać się z innej „świątecznej” strony. Dlatego też zorganizowano konkurs kolęd w trzech grupach wiekowych. Uczniowie losowali kolędę, a następnie ją śpiewali. Młodym muzykom pomagali wszyscy, a wspólne kolędowanie przybliżyło nas do zbliżającej się wielkimi krokami Wigilii Bożego Narodzenia. Dużą niespodzianką dla wszystkich były kolędy zagrane na keyboardzie przez uczennice: klasy I Zofię Wierzbińską i uczennicę klasy IV Gaję Klimaszewską.