Jak dzisiaj szybko minął  dzień! 14 marca, po dwóch lekcjach uczniowie klasy I pod opieką  pani Małgosi i pani Kasi wyruszyli na wycieczkę. Kilka godzin spędzili w sali zabaw Kinderplaneta w Suwałkach. Wyjazd został sfinansowany  z pieniążków zebranych przez rodziców podczas kiermaszu bożonarodzeniowego. Celem  wycieczki była nie tylko dobra zabawa, ale też rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności, orientacji przestrzennej i współpracy w grupie. Przed wyjazdem wszystkie dzieci zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w sali zabaw, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo. Większość naszych uczniów już znała to miejsce, ale dla  niektórych ogromna konstrukcja składająca się z labiryntów, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami stanowiła niezwykłą frajdę. Dzieci korzystały także z mini- pojazdów, dmuchanych zjeżdżalni i  mini-karuzeli. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł chwilę odpocząć w zacisznym kąciku, albo zjeść słodkie co nieco. Dwie godziny zabawy minęły bardzo szybko. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji uczestnicy wycieczki pożegnali miasto i wrócili do szkoły.