7 grudnia, dzień jak co dzień w naszej szkole?? Nic bardziej mylnego! Dziś “podbijaliśmy” stolicę województwa podlaskiego. Najpierw wizyta w Kuratorium Oświaty w Białymstoku i odbiór nagrody w “Konkursie Innowacje 2022”.Edyta Budzińska znalazła się w gronie 17 laureatów prestiżowego ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki A to dopiero początek sukcesów! Polskie Towarzystwo Informatyczne z oddziałem w Białymstoku uhonorowało 8 osób i 3 instytucje zasłużone dla rozwoju edukacji informatycznej i popularyzowanie informatyki. Wśród laureatów kategorii indywidualnej znalazł się Damian Marek Sołtysiuk , a w kategorii instytucjonalnej nagrodę dla Szkoły Podstawowej im. Lotników Polskich w Płocicznie-Tartak odebrała dyrektor Katarzyna Gałaszewska . Zwieńczeniem sukcesów dnia dzisiejszego, była wizyta w Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego . Gabriel Słomiński podopieczny Edyty Budzińskiej odebrał wyróżnienie w konkursie plastycznym “Kraina jezior i ryb – miejsce jak z bajki”. Już wiemy, że to nie koniec grudniowych sukcesów…ale o tym za kilka dni.??❤️