Nasza drużyna dziewcząt wzięła udział w Międzynarodowym Turnieju w Piłkę Siatkową Dziewcząt „SALOS INTERNATIONAL DON BOSCO CUP 2017”. Turniej, który odbył się w dniach 22-24.09.2017 zgromadził drużyny dziewcząt z Polski, Włoch, Słowenii, Austrii oraz Litwy. Przez trzy dni trwały zmagania młodych adeptów sztuki siatkarskiej na parkiecie hali sportowej. Dziewczyny sprawdziły rywalizowały w kategorii do lat 15. W meczu o podium zabrakło im trochę szczęścia. Ostatecznie podopieczne Marka Klimaszewskiego zajęły czwarte miejsce.
1 miejsce – UKS SALOS Ełk – 2,
2 miejsce – Gimnazjum w Awiżeniach, rejon Wileński /LTU/,
3 miejsce – UKS SALOS Ełk – 1
4 miejsce – Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Płocicznie Tartak
5 miejsce – UKS GEEN VOLLEY Ełk
6 miejsce – Gio…issa RHO Mediolan /ITA/
Była wspólna niedzielna msza święta, upominki w postaci koszulek, puchary, słodycze i wiele innych nagród rzeczowych. Sponsorem pucharów był Paweł Papke – były wielokrotny reprezentant Polski w piłce siatkowej męskiej, a obecnie członek zarządu PZPS w Warszawie, który przybył na turniej wręczając osobiście puchary poszczególnym drużynom i wyróżnionym osobom.