01.12. 2017r. już po raz szósty w naszej szkole z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia odbyła się misiowa impreza zorganizowana przez panią Ewę Białaszczyk i panią Wiesławę Radzewicz. W organizacji i prowadzeniu pomagali rodzice oraz uczennice : Ilona Skorupska , Julka Romanowska, Małgosia Carewicz i Wiktoria Wołczek . W tym dniu uczniowie z kl. 0-3 i dzieci z punktu przedszkolnego przyniosły ze sobą swoje ulubione misie. W szkole zaroiło się od pluszowych misiów. Były to małe i wielkie misie, które towarzyszyły dzieciom przez cały dzień.
Wspólna zabawa obfitowała w wiele atrakcji. Dzieci poznały historię powstania Dnia Pluszowego Misia. Uczniowie z kl.I-III wraz z panią Jadwigą Kowalewską przygotowali przedstawienie teatralne ,,Świat jesienią”. Starsi uczniowie z kl. IV-VI pod kierunkiem pani Ewy Białaszczyk przedstawili ,, Bal w pokoju lalek”. Dzieci recytowały wiersze o misiach i brały udział w zabawach i konkurencjach związanych z ich pluszowymi ulubieńcami.
Była to bardzo udana impreza. Misie zajmują szczególne miejsce w dziecięcym świecie, dodają im otuchy, pocieszają, można się nimi pobawić i przytulić, gdy jest się smutnym.