11.12.2017 rozegrano na naszej hali VII Turniej piłki siatkowej dziewcząt o puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Suwałkach. Tym razem turniej zorganizowany był z myślą o naszych najmłodszych wychowankach, dziewczętach które stawiają swoje pierwsze kroki na parkiecie siatkarskim. Rywalizacja przebiegała w dwóch kategoriach: czwórek i dwójek siatkarskich. Po zaciętych meczach w kategorii czwórek okazało się, że najlepszą drużyną turnieju została nasza czwórka. Tuż za nią uplasowały się dwie drużyny z SP 6. Natomiast w kategorii dwójek  zwyciężyła drużyna SP 5 II Suwałki przed SP 5 I Suwałki. Na trzecim miejscu na podium stanęły nasze zawodniczki. Uroczystego zakończenia dokonali pani dyrektor Katarzyna Gałaszewska i pan prezes Andrzej Kolenkiewicz. Każda osobo uczestnicząca w turnieju dostała pamiątkową koszulkę ufundowaną przez Bank Spółdzielczy.