W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków.
Dnia 13 stycznia w naszej szkole odbyła się ta wspaniała impreza. Dzieci w formie wierszy i piosenek złożyły babciom i dziadkom życzenia oraz zaprezentowały dwa tańce. Aktorzy z klas I-III przygotowali inscenizację „Witaj Zimo”. Następnie wszystkie wnuczęta obdarowali swoich ukochanych gości upominkami przygotowanymi własnoręcznie. Po części artystycznej zaproszono babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy. Dzień Babci i Dziadka na długo pozostanie w pamięci wnuków i dziadków.