W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla wnucząt, ale przed wszystkim dla babć i dziadków. 19 stycznia o 16.00 odbyło się uroczyste spotkanie z tej okazji. Uczniowie klas I-III zaprezentowali swój program artystyczny. Dzieci z koła teatralnego przygotowały scenkę pt. „Jak to z babcią i dziadkiem było”, którą przedstawiły  swoim babciom i dziadkom. Na twarzach gości można było zaobserwować uśmiech, radość, łzy szczęścia i wzruszenia.

Wielką radość sprawiły babciom i dziadkom drobne i własnoręcznie wykonane upominki wręczone przez wnuków. Wspólny, słodki poczęstunek był okazją do rozmów, w czasie których można było podzielić  się wrażeniami. Wspaniała atmosfera, która towarzyszyła spotkaniu była okazją do umocnienia więzi rodzinnej, miłego spędzenia czasu, bliższego poznania się.