26.03.2019  42 uczniów z klasy I, II i III pojechało do Ośrodka GWAREK w Pięknej Górze, żeby wziąć udział w ,,Pogoni za wielkanocnym zajączkiem”. W bardzo miłej atmosferze odwiedzaliśmy kolejne sale, gdzie szukaliśmy uciekającego przed nami zajączka. Najpierw w teatrze podziwialiśmy interaktywne figle kurczaków. Potem zmierzyliśmy się w wodą łowiąc zatopione  pieniądze. Uczyliśmy się magicznych sztuczek, chociaż było to dość trudne. Bawiliśmy się z kurczakami w krainie wielkanocnych niespodzianek. W kuchni poznaliśmy przepis na na najpyszniejsze świąteczne łakocie. W tajemniczym ogrodzie wykonaliśmy zadania w rozmiarze XXL. Zakręcony tunel pełen zagadkowych korytarzy doprowadził nas do norki zająca. Niestety, zająca w niej nie było. Wreszcie, po wykonaniu wielu zadań dotyczących tradycji wielkanocnych, udało się wejść do krainy pełnej zagadek, iluzji i spotkać się z zajączkiem. To była wspaniała przygoda !