Wspaniałe sportowe wydarzenie za nami!!! XVIII Gminne Biegi Przełajowe odbyły się dzisiaj w Szkole Podstawowej im.Lotnikow Polskich w Płocicznie-Tartak. Uczestniczyło w nich 120 zawodników z 4 szkół leżących na terenie Gmina Suwałki. Biegi rozgrywane były w 2 kategoriach: indywidualnej klas III-VIII oraz drużynowej, na którą składały się wyniki wszystkich zawodników. Ranking indywidualny oraz galerie zdjęć, znajdziecie lada dzień na stronie internetowej szkoły, natomiast w rankingu drużynowym: czwarte miejsce zajęła: Szkoła Podstawowa im. 2 Pułuku Ułanów Grochowskich w Przebrodzie, trzecie miejsce: Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Nowej Wsi, drugie: Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starym Folwarku i pierwsze: Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Płocicznie-Tartak. W tym roku, po raz pierwszy nagrodzono statuetkami najlepszych zawodników z poszczególnych szkół wytypowanych przez ich trenerów. Puchary, medale oraz dyplomy zostały wręczone przez Wójta Gminy Suwałki Pana Zbigniewa Mackiewicza .Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i czekamy na Was za rok!!