W dniu 28. 01. 2021 r. w naszej klasie odbył się bal karnawałowy. Sala lekcyjna w zimowej scenerii wyglądała inaczej niż na co dzień i zamieniła się w prawdziwą salę balową.
Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach wesołej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach np.: w tańcu przy krzesełkach, tańcu w parach z balonem czy przedmuchiwaniu piórek za wyznaczoną linię . Wszystkim dopisywał świetny humor.Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń, zresztą – zobaczcie sami! Kolejny bal karnawałowy już za rok .