Po raz trzeci nasza szkoła przystąpiła do programu “Żółty talerz” . Dzięki pozyskanym środkom finansowym nasi sportowcy do końca roku szkolnego otrzymują za darmo jeden posiłek. “Żółty talerz” został uruchomiony przez Kulczyk Fundation jako sojusz z najbardziej skutecznymi polskimi organizacjami pomocowymi. W ramach programu Dominika i Sebastian Kulczyk, fundatorzy Kulczyk Fundation opracowali cele strategiczne: więcej dzieci jedzących w stołówce, lepsze jakościowo i zdrowsze jedzenie, mobilizacja dorosłych do pomocy w żywieniu dzieci, łatwiejszy dostęp do wiedzy o zdrowym żywieniu. Program poza wymienionymi celami, kładzie nacisk na mówienie o żywieniu wszystkich dzieci, nie “dożywianiu”, dziecko zje dobrze wtedy, jeśli wszystkim wokół będzie na tym zależało, dziecko może nauczyć dorosłych, co znaczy prawidłowe żywienie.