Inauguracja roku szkolnego 2023/2024 w Szkole Podstawowej im. Lotników Polskich w Płocicznie-Tartak za nami. Licznie przybyłych na uroczystość gości, rodziców, uczniów oraz pracowników szkoły, powitała Pani Dyrektor Katarzyna Gałaszewsk, która przedstawiła kadrę pedagogiczną, przekazała informacje dotyczące organizacji pracy szkoły oraz plany na przyszłość. Następnie głos zabrali goście. Zastępca Wójta Gminy Suwałki, Pan Krzysztof Andrzej Gwaj wręczył Pani Dyrektor akt powierzenia stanowiska dyrektora szkoły na kolejne pięć lat. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy! Ksiądz Proboszcz Klemens Litwin pobłogosławi szkolną społeczność, natomiast przedstawiciele policji – aspiranci Paweł Marcówka i Mariusz Romanowski przypomnieli o bezpieczeństwie w szkole oraz zachęcili do dalszej współpracy. Wszystkim uczniom życzymy sukcesów w nowym roku szkolnym, a nauczycielom cierpliwości i zadowolenia z wykonywanej pracy.