???Dziś obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu ???

Specjalnie na ten dzień stworzony został film, w którym dzieci z Punktu i Oddziału Przedszkolnego oraz z klas I-III starały się jak najlepiej i najdokładniej odpowiedzieć na pytania: co to jest autyzm? Jak wygląda świat osoby ze spektrum autyzmu? Czego możemy się nauczyć od osoby ze spektrum autyzmu? Co to jest tolerancja?

Efektem jest ten piękny film. Zachęcamy do poświęcenia kilku chwil i udania się razem z nami w podróż “po spektrum autyzmu”.

Dzisiejszego dnia przeczytaliśmy również list od kolegi z autyzmem i uczyliśmy się jak możemy go lepiej zrozumieć. Rozstrzygnięty został także konkurs plastyczny pt.: “Autyzm. Zobacz mnie”. Zwycięzcom gratulujemy wnikliwej analizy tematu i ogromnego talentu!

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii 🙂