Jest karnawał.

W karnawale wszyscy urządzają bale.

To tradycja bardzo stara – strojów pięknych, co niemiara!

Niech się bawią duzi, mali

Zgromadzeni na tej sali.

Był to długo oczekiwany przez uczniów klasy III piątek, pełen wrażeń i niespodzianek, a to za sprawą balu karnawałowego. Zabawa odbyła się w sali ozdobionej różnokolorowymi balonami. Największe wrażenie jednak robili jego uczestnicy, którzy zachwycili swoim wyglądem. Wśród wielu ważnych „osobistości” można było dostrzec Księżniczkę i Rycerzy, przyleciały dwa grzeczne Aniołki, przybył też bajkowy Smok, zjawił się Darth Vader, nie zabrakło Lekarza ze szczepionką oraz tajemniczego Magika-cienia. Dzięki wsparciu rodziców przygotowaliśmy dla naszych imprezowiczów słodki poczęstunek, który dodawał im wigoru i sił do szampańskiej zabawy.