❤️Ależ to był dzień!!! Dzień pełen emocji, radości i wzruszających spotkań z ludźmi z którymi przez cały rok staraliśmy się nieść pomoc potrzebującym.Pryzmat Suwałki na czele z Anną Ruszewską i partnerami zorganizowali piękną uroczystość, podczas której w sposób szczególny podziękowano wolontariuszom i koordynatorom, którzy bezinteresownie poświęcają swój czas i energię. Podczas Gali odbyło się podsumowanie regionalnej edycji konkursów: Wolontariusz Roku i Koordynator Roku Korpusu Solidarności. Nie mogło zabraknąć tu przedstawicieli naszej szkoły. Dyrektor Katarzyna Gałaszewska , Elżbieta Butkiewicz oraz Edyta Budzińska , zostały uhonorowane pierwszym miejscem w kategorii Koordynator Roku Korpusu Solidarności oraz otrzymały medale w kategorii Wolontariusz Roku, natomiast szkoła otrzymała podziękowania za promowanie wolontariatu oraz liczne akcje charytatywne. To ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszego działania. Dziękujemy!?