W październiku drugoklasiści rozpoczęli zajęcia w ramach innowacji „Wiersze na cztery pory roku’. Miniony tydzień był bardzo pracowity. Byliśmy na jesiennym spacerze w lesie i przynieśliśmy dużo darów jesieni. Następnie przy muzyce Vivaldiego uczniowie wykonali ludziki z kasztanów. Obejrzeliśmy prezentacje jesienne i nastąpił czas na napisanie własnych wierszy o tematyce jesiennej. Początki nie były łatwe, ale efekt końcowy miło nas zaskoczył. Powstało 20 pięknych, bogato ilustrowanych utworów o jesieni. W pierwszych dniach listopada uczniowie zaprezentowali swoje wiersze przedszkolakom i uczniom klas 0-III. Wszyscy przyjęli nas bardzo ciepło. Obiecaliśmy, że przyjdziemy jeszcze zaprezentować się zimą, wiosną i latem. Do miłego zobaczenia!