W niedzielę, dnia 11.12.2022 r., uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Lotników Polskich, przynależący do Szkolnego Koło Caritas, wraz z opiekunem – panią Magdaleną Krejpcio oraz ks. proboszczem Klemensem Litwinem, zorganizowali kiermasz ozdób z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Kiermasz odbył się po Mszach św. w salce parafialnej miejscowego kościoła. Podczas kiermaszu wystawione zostały prace wykonane przez uczniów i osób zaprzyjaźnionych z kołem. Fundusze z ich sprzedaży przeznaczone zostaną na potrzeby Szkolnego Koła Caritas, a także wspomogą inne organizacje charytatywne współpracujące z misyjną działalnością Kościoła. Serdecznie dziękujemy Ks. Proboszczowi za pomoc w organizacji kiermaszu oraz wszystkim parafianom za zakup naszego rękodzieła, a tym samym wsparcie naszej charytatywnej inicjatywy.

Dziękujemy – Szkolne Koło Caritas