? Nadszedł czas na podsumowanie naszych działań ekologicznych. Ecowarsztaty połączone z quizem w Kahoot dostarczyły wielu emocji. Walka była zacięta, jednak udało się wyłonić zwycięzców. Naładowani pozytywnymi emocjami, ruszyliśmy w teren na Sprzątanie Świata z Wigierskim Parkiem Narodowym. Do akcji dołączyli wszyscy uczniowie szkoły i mali i duzi. Zaopatrzeni w rękawice i worki oraz przy dużym wsparciu pracowników Wigierskiego Parku dotarliśmy do wielu zakątków naszej pięknej okolicy, by oczyścić ją z porozrzucanych śmieci. Po ciężkiej pracy czekała nas zasłużona nagroda w postaci wspólnego ogniska i pysznych pieczonych kiełbasek. Przedstawiciele klas natomiast, udali się do Suwałk na III edycję Strajku Klimatycznego. Zastępca Wójta Gminy Suwałki Krzysztof Andrzej Gwaj przywitał nas na progu budynku Gminy, a odbierając petycję od Bartka i Gai obiecał zintensyfikować działania antysmogowe.?