Niesamowity wyjazd mają za sobą uczestnicy “zielonej szkoły” w Starej Szkole w Supieniach. Pobyt rozpoczęliśmy od wspólnych zabaw integracyjnych a następnie udaliśmy się na grę terenową, podczas której, mieliśmy za zadanie odnaleźć na podstawie mapy trasę naszej zabawy oraz wykonać powierzone przez organizatorów zadania. Nie było łatwo, ale daliśmy radę! Głodni jak wilki czekaliśmy na obiad, który zniknął w mgnieniu oka. Kolejnym wyzwaniem, były zadania akrobatyczne, które nie tylko wzbudziły chęć rywalizacji ale niosły za sobą ogromne pokłady śmiechu. Sprzyjająca pogoda pozwoliła nam jeszcze raz wybrać się do lasu, gdzie rozegraliśmy bitwę makaronową oraz zabawę w chowanego. Wieczór spędziliśmy na szalonych tańcach podczas dyskoteki. Następnego dnia czekały na nas kolejne wyzwania z wykorzystaniem drewnianych klocków, balonów oraz zabawy plenerowe na świeżym powietrzu. Żal było rozstawać się z tym miejscem, ale mamy nadzieję, że jeszcze tu powrócimy.