Drugoklasiści kontynuują zajęcia w ramach innowacji „Wiersze na cztery pory roku”. Za oknem wiosna w pełni. Najpierw wybraliśmy się na wiosenny spacer do lasu. Krajobraz znacznie się zmienił po zimie. Po powrocie wysłuchaliśmy utworu Vivaldiego i obejrzeliśmy prezentacje wiosenne. Nastąpił wreszcie czas na napisanie własnych wierszy o tematyce wiosennej. Jak poprzednio – początki nie były łatwe, ale efekt końcowy miło nas zaskoczył. Powstało 20 pięknych, bogato ilustrowanych utworów o wiośnie. Po świętach wielkanocnych uczniowie zaprezentowali swoje wiersze przedszkolakom i uczniom klas 0-III. Wszyscy przyjęli nas bardzo ciepło. Obiecaliśmy, że przyjdziemy jeszcze zaprezentować swoją pracę latem.

Do miłego zobaczenia !