27 maja klasa II i III pojechała na wycieczkę do krainy pięknej jak baśń.

Uczniowie, będąc na szczycie Góry Cisowej, zauroczyli się cudownymi polodowcowymi krajobrazami. To doskonały punkt widokowy. Rozpościera się z niego rozległa panorama na zagłębienie Szeszupy z licznymi jeziorami, łąkami, torfowiskami oraz wzniesieniami.


Gdy zeszliśmy z ogromnej góry udaliśmy się w kolejne malownicze miejsce, położone w dolinie Czarnej Hańczy. Jakie? Oczywiście Turtul 🙂

Czekała tam na nas pani przewodnik, która zaprosiła na spacer ścieżką edukacyjną. Zdobywanie wiedzy połączone było z aktywnością ruchową – liny, równoważnie, skocznia, szczudła do wspinaczki. Rewelacja!
Koniecznie musimy również wspomnieć o zajęciach pt.: ,,Bóbr – budowniczy i inżynier”, w których uczestniczyliśmy. Zapytajcie nas o bobra europejskiego, może podzielimy się ciekawymi informacjami 😉


Warto było odwiedzić tak urokliwe miejsca!

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii.