Dnia 24 października 2022 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej.

Na ceremonię przybyli zaproszeni goście, nauczyciele, rodzice pierwszoklasistów oraz społeczność szkolna. Uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz pasowanie na uczniów. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów szkoły Podstawowej im. Lotników Polskich w Płocicznie-Tartak.

Na zakończenie wszystkie pierwszaki otrzymały pamiątkowe dyplomy i medale. Nie zabrakło też upominków od rodziców oraz koleżanek i kolegów z klasy II. Rodzice pierwszoklasistów przygotowali swoim pociechom słodki poczęstunek, za który serdecznie dziękujemy. Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.