12 września uczniowie z klasy I i III byli na wspaniałej wycieczce. Odwiedzili gospodarstwo agroturystyczne „Miodoborze” w Motulach Starych.
Właściciele przygotowali ciekawe zajęcia edukacyjno-wychowawcze, w których dzieciaki bardzo chętnie uczestniczyły. Było karmienie zwierząt w mini zoo: królików, owiec, kóz, świnek wietnamskich, koni i danieli. W programie nie zabrakło też pieczenia kiełbasek oraz babki ziemniaczanej. Bardzo podobały nam się zajęcia plastyczno – techniczne z ziemniakami w roli głównej. Nasze ,,cudaki” zachwycają. Wielu z nas po raz pierwszy wzięło udział w prawdziwych wykopkach.
Czas w tym uroczym miejscu minął bardzo szybko. Pełni nowych wrażeń i doświadczeń nie chcieliśmy wracać.