W ramach realizacji tematyki zajęć „Dbamy o zdrowie”, przybył do naszego przedszkola niecodzienny gość – Pani pielęgniarka, Paulina Pietraszewska. Podczas spotkania dzieci miały okazję dowiedzieć się więcej o trudnym zawodzie pielęgniarki, pokonać lęk przed zabiegami medycznymi, a przede wszystkim wzbogacić i utrwalić swoje wiadomości na temat sposobów dbania o zdrowie. Pani pielęgniarka przypomniała dzieciom, jak należy ubierać się odpowiednio do pogody, jak właściwie się odżywiać, jak ważne dla zdrowia jest spożywanie zdrowych produktów, owoców i warzyw. Przypomniała również o konieczności przestrzegania zasad codziennej  higieny i zdrowego stylu życia. Wizyta naszego gościa zakończyła się pamiątkowym zdjęciem. Przedszkolaki wręczyły Pani pielęgniarce dyplom z podziękowaniem za cenne rady i wiedzę. Tutaj znajduje się namiastka zdjęć, po więcej zapraszamy na stronę internetową.